Start WARSZTATY

WARSZTATY NURKOWE pod hasłem:


"I przed sezonem wszystko będzie OK" to cykl zajęć przypominających zagadnienia związane z nurkowaniem. Na każdych zajęciach przypominamy sobie podstawy teorii i przede wszystkim... NURKUJEMY :) W cenę warsztatów wliczony jest cały niezbędny sprzęt.

 


Pierwsze zajęcia (data do ustalenia) Hotel Gołębiewski, godzina (do ustalenia). Czas 2 godziny. Cena 80 zł / osoba (wstęp 30zł/1,5h we własnym zakresie):


Przypomnienie podstaw związanych ze sprzętem. Czyli jak go skręcić, jak sprawdzić, czy jest gotowy do nurkowania itp. oraz z pływalnością. Zajęcia głównie dla osób, które po kursie mało nurkowali i trochę zapomnieli "co i jak" Puszcza oczko


Drugie zajęcia (data do ustalenia), Hotel Gołębiewski, godzina (do ustalenia). Czas 2 godziny. Cena 80 zł / osoba (wstęp 30zł/1,5h we własnym zakresie):


Przypomnienie zagadnień związanych z ratownictwem nurkowym. Zajęcia dla wszystkich, gdyż ratownictwa na pewno nigdy za mało a bezpieczeństwo przecież jest najważniejsze!


Trzecie zajęcia, (data do ustalenia), Hotel Gołębiewski. Czas 2 godziny. Cena 80 zł / osoba (wstęp 30zł/1,5h we własnym zakresie):


Nurkowanie (ćwiczenia i omówienie zagadnień określonych przez grupę) + uzupełnienie zajęć z ratownictwa nurkowego o ćwiczenia praktyczne na fantomie resuscytacyjnym. Ćwiczenia mające na celu przybliżenie podstawowych zabiegów resuscytacyjnych, które należy wykonać po wyciągnięciu nieprzytomnego płetwonurka z wody a przed przyjazdem pogotowia ratunkowego. Zajęcia te to wiedza, która przyda się na pewno nie tylko podczas nurkowania, ale i w życiu codziennym.

Zajęcia są uzupełnieniem wiedzy z wykładów o ratownictwie nurkowym. Skierowane są więc do płetwonurków.


Wszystkich chętnych poszerzenia swojej wiedzy o szeroko rozumianą pierwszą pomoc zapraszam do naszego wieloletniego przyjaciela i eksperta w tej dziedzinie-

Jarka Przybylskiego z firmy Divemed http://divemed.pl/

 


NURKOWANIA STAŻOWE NA KRZESZÓWKU Uśmiech - jednodniowe wyjazdy, na których nurkujemy 1 lub 2 razy pod opieką instruktora. CENA 200 zł/dzień (max 2 nurkowania).