Start SNORKELING

SNORKELING- czyli podziwianie pięknych raf w nurkowym ABC ;-)


Będąc na wakacjach w ciepłych krajach marzymy o tym by podziwiać przepiękne rafy. Większości z Was wydaje się, że trzeba posiadać uprawnienia płetwonurka, żeby to zrobić. A to nie jest prawda! Możemy przecież pobawić się w snorkeling! My uwielbiamy tę formę spędzania czasu nad wodą! Pytacie co to jest? Nic innego jak pływanie po powierzchni w masce, płetwach i fajce. Snurkując w ten sposób, bez ciężkich butli, bez specjalnych uprawnień i dodatkowych kosztów podziwiamy podwodny świat.

 

Dlaczego warto zapisać się na takie zajęcia? Dzięki nam dowiecie się jak odpowiednio dobrać maskę, płetwy i fajkę. Poznacie kilka rozwiązań technicznych wymienionego sprzętu. Nauczycie się poprawnej techniki pływania oraz zanurzenia w ABC, odparowania maski, opróżniania fajki z wody oraz różnych technik wejścia do akwenu.  Omówimy również zasady bezpieczeństwa nad wodą oraz technikę wyrównania ciśnienia w uszach, dzięki czemu, będziecie mogli bezpiecznie zanurzyć się na większą głębokość. Po jednych zajęciach u nas, Wasze wakacje będą jeszcze ciekawsze! Zapraszamy.

 

Zajęcia są dla osób w każdym wieku. Wymagana jest tylko podstawowa umiejętność pływania (leżenie na wodzie na brzuchu i plecach, przepłynięcie bez żadnych przyborów 25 metrów, utrzymanie się na wodzie w pionie oraz brak strachu przed zanurzeniem głowy pod wodę).

 

Zajęcia trwają 1,5 godziny. Składają się z pół godzinnego wykładu teoretycznego i godzinnych zajęć praktycznych na basenie przy KPSW.

 

Cena 200 zł.

Obejmuje:

- sprzęt ABC (maska, płetwy, fajka), jeżeli takiego nie posiadacie,

- wstęp na basen,

- prowadzenie zajęć w miłej atmosferze ;-)

 

Przewidziane są zniżki dla rodzin!

 

A dodatkowo po zajęciach dostają Państwo 10% rabatu na podstawowy kurs nurkowania!

 

Kilka zdjęć ze snurkowych wypraw można znaleźć na naszym profilu na FB tutaj